Orbay Hotel

Orbay Hotel Istanbul tilbyder overnatning i Fatih område.

Gæsterne kan spise på Yonca Restaurant og Byzantion Bistro & Restaurant som ligger inden for 10 minutters gang væk.

Indkvarteringen ligger i Istanbul, 10 minutters gang fra metrostationen Vezneciler-Istanbul Ueniversitesi. Hotellet tilbyder perfekt beliggenhed 2 km fra Istanbuls centrum. Stedet giver også nem adgang til Beyazit-pladsen. 10 minutters gåtur fører dig til Yenikapi togstation.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Orbay Hotel Istanbul
Red White Hotel
pris kun for mobil

Red White Hotel

7.4
Godt 233 anmeldelser
93 m fra overnatningsstedet
USD 28 USD 25
pr. nat
Simge Boutique Hotel
pris kun for mobil

Simge Boutique Hotel

4.0
Passende 35 anmeldelser
154 m fra overnatningsstedet
USD 21 USD 19
pr. nat
Ilkbal Deluxe Hotel &Spa Istanbul
pris kun for mobil

Ilkbal Deluxe Hotel &Spa Istanbul

6.7
Behagelig 213 anmeldelser
156 m fra overnatningsstedet
USD 42 USD 38
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Istanbul Sabiha Gokcen International
    44 km

    Togstationer

    Laleli Tram Station
    400 m

    Faciliteter

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    På badeværelset

    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV
    • AM/FM vækkeur

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 12:00
    Udtjekning: indtil 10:00
    Licensnr.2022-34-2327
    Ofte stillede spørgsmål
    • 🌇
      Hvad er afstanden mellem Orbay Hotel og byens centrum?
      Man kan komme til Istanbul inden for en 15 minutters gang fra Orbay Hotel.
    • Er lufthavnen tæt på et Orbay Hotel?
      Et Orbay Hotel ligger inden for 45 km fra Istanbul Sabiha Gokcen International lufthavn og kan nås med en 46 minutters me bil.
    • Hvilke betalingsmetoder understøtter Istanbul hotellet?
      Istanbul hotellet kan acceptere følgende betalingsmetoder:
      • Visum
      • Bank kort
      • Maestro
    • 🔤
      Hvilke fremmedsprog taler personalet i hotellet?
      Personalet på hotellet kan hjælpe dig på russisk og tyrkisk.
    • Er der et arbejdsområde på Orbay Hotel-værelserne?
      Nogle værelser på Orbay Hotel har et skrivebord.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Istanbul Sabiha Gokcen International
    44 km

    Togstationer

    Laleli Tram Station
    400 m

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Orbay Hotel Istanbul

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk